Kocaer ailesinin mutlu günü.
Hilmi Özyürek tarafından yazıldı.   
Salı, 01 Nisan 2014 14:54

Köyümüz gençlerinden Aykut Kocaer ve Tuba Karacan hanımefendi Alanya'da yapılan muhteşem bir düğün töreni ile  hayatlarını birleştirdiler.

 

Alanya'da ikamet eden Hemşehrilerimiz , Alanya kapalı cezaevi aşçıbaşısı Savaş - Esmahan Kocaer çiftinin büyük oğulları , Antalya Lara Bellona mağazasınında yönetici olarak çalışan Aykut Kocaer ,Alanyalı komşu kızı Tuba Karacan hanımefendi ile evlendiler.

28 Mart 2014 Cuma akşamı Alanya - Tosmur beldesindeki evlerinin bahçesinde kına gecesi düzenlendi..Açık havada yapılan kına gecesinde eğlence ve geleneklerimiz usulünce kına töreni yapıldı ,türküler söylendi. 29 Mart 2014 Cumartesi günü ise yine evlerinin önünde yemek ikramında bulunuldu.

29 Mart 2014 Cumartesi günü akşamında ise Cikcili belediyesi düğün salonunda düğün töreni yapıldı. Büyükşehir yasası nedeniyle kapanan Tosmur belediye başkanı Musa Özdemir belediye başkanlığının son saatlerinde genç çiftlerin nikahını kıydı. Sonrasında eğlence pasta kesimi ve takı merasimi yapıldı. Gecenin geç saatlerine kadar süren düğün töreninde konuklar bir an olsun pisti boş ve genç çiftleri yalnız bırakmadılar.

Yeni evlenen gençlerimize saadetler dileriz.

Allah bir yastıkta kocatsın...

Son Güncelleme: Salı, 01 Nisan 2014 15:13