Emel Petek vefat etti.
Hilmi Özyürek tarafından yazıldı.   
Cumartesi, 16 Haziran 2012 21:08

Antalya merkezde ikamet eden aşçı Hasan Petek ve ev hanımı Ayşe Petek'in  büyük kızları Emel petek 12 haziran 2012 salı günü vefat etti.

 

   Marmara Üniversitesi İngilizce öğretmenliği bölümünden bu yıl mezun olan çiçeği burnunda öğretmen kızımız Emel Petek'i , memlekete son dönüş  yolunda 12 Haziran 2012 Salı günü Kütahya merkezde meydana gelen , Emelimizle birlikte 7 kişinin vefat ettiği , 40 kişiden fazla yaralının olduğu otobüs kazasında kaybettik.

   12 Haziran günü Kütahya'dan alınan merhumenin naaşı gece saatlerinde Antalya'ya getirildi. 13 Haziran 2012 Çarşamba günü Antalya'daki evlerinden alınan naaş, öğle namazını müteakiben köyümüz mezarlığına gözyaşları ve dualarla defnedildi. Kavurucu Haziran sıcağına rağmen cenaze törenine Babası Hasan beyin çalışma arkadaşları , komşuları  ve hemşerilerimizden oluşan oldukça kalabalık bir topluluk iştirak etti.

   Son yıllarda peşpeşe gelerek yüreklerimizi dağlayan gençlerimizin ölümleriyle öncelikle yakınları ve Güneycik halkı ziyadesiyle üzüntüye garkoldu.

   Her zaman gülümseyen yüzüyle ve sempatik tavırlarıyla belleğimeize kazınan Emel kızımıza Yüce Mevla'dan rahmet , ailesine , yakınlarına , sevenlerine ve tüm Güneycik halkına sabırlar diliyoruz.

    Mekanın cennet olsun Emel...!

 

Son Güncelleme: Cumartesi, 16 Haziran 2012 21:37
 

Yaylamız - Köyümüz