Nihat Yüksel Evlendi...!
Hilmi Özyürek tarafından yazıldı.   
Cumartesi, 30 Haziran 2012 21:00

Köyümüz gençlerinden Manavgat'ta hayatını ikame ettiren inşaat teknikeri Nihat Yüksel, muhasebeci Zeynep hanımla hayatını birleştirdi.

 

Köyümüz gençlerinden  Döne - Mustafa Yüksel çiftinin en küçük oğulları , Güneycik-Der Yönetim kurulu başkanı ve ilköğretim müfettişi Ahmet Yüksel'in kardeşi,  Manavgat'ta hayatını ikame ettiren inşaat teknikeri Nihat Yüksel, Aslen  Akseki - Güçlüköy (Fersin) köyünden hemşehrimiz muhasebeci Zeynep hanımefendi  hayatını birleştirdi.

23 Haziran 2012 Cumartesi günü Manavgat  - Rauf Denktaş Köprüsü altında Mimoza Restaurant'ta gerçekleşen düğün töreninde ilk olarak Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen tarafından genç çiftlerin nikahı kıyıldı. Nikah merasiminin akabinde eğlence - pasta kesimi ve takı töreninin  vardı.

Düğün törenine damat bey ve gelin hanımın çalışma arkadaşları , ailelerin dost ve akrabaları ve hemşehrilerimizden oluşan kalabalık bir katılım olduğu gözlendi.

Konukların doyasıya eğlendiği ve genç çiftlerin mutluluğuna ortak oldukları düğün töreni gecenin geç saatlerinde sona erdi.

Yeni evli çiftlere ömür buyu saadetler dileriz

Allah bir yastıkta kocatsın...!

Fotoğraflar : Hüseyin Keleş

 

Son Güncelleme: Pazartesi, 02 Temmuz 2012 19:45
 

Yaylamız - Köyümüz