Kuruca Restaurant açıldı.
Hilmi Özyürek tarafından yazıldı.   
Pazartesi, 13 Mayıs 2013 11:40

Hemşehrimiz Osman Ertürk'ün 4 yıldan beri uğraş verip,emek döktüğü Kuruca restaurant
12 Mayıs 2013 pazar günü muhteşem bir açılışla hizmete girdi.

Hemşehrimiz Osman Ertürk'ün 4 yıldan beri uğraş verip,emek döktüğü  Kuruca restaurant 12 Mayıs 2013 pazar günü muhteşem bir açılışla hizmete girdi.

Kuruca restaurant ve Dinlenme tesislerinin açılışı ; sabahın erken saatlerinden itibaren başlayan hazırlıklar ve konukların teşrifi ile saat 10.00 sularında hareketlendi. Hemşehrilerimiz ,bölge halkı , Bölgemizin önde gelenleri, siyasetçiler açılışa yoğun ilgi gösterdiler. Ara ara bahar yağmurlarının bereketlendirdiği Kuruca ovasını inleten Davul zurna sesleri eşiliğinde öğle vakti yapılan açılış töreni dualar ve konuşmalar ile devam etti. Açılış proğramı  yapılan ikramların ardından işletmeci Osman Ertürk teşekkür konuşması ve sair ikramlarla akşam saatlerine kadar sürdü.

Kuruca Restaurant ve Dinlenme tesislerinin sahibi ve işletmecisi, Hemşehrimiz Osman Ertürk sitemize yaptığı açıklamada;

"- Uzun senelerdir Turizm sektörünün her kademesinde yöneticilik yaparak belli bir birikim edindim. Bu potansiyelimi artık  bölgemizde kullanarak , bu tesisimizle zaten sahil bölgemizde var olan turizm potansiyelini çeşitlendirmek , bölgemizin güzelliklerini tanıtmak , yayla ve kış  turizmi kavramını güçlendirmek ve bölgemizin de turizm pastasından hak ettiği payı almasını sağlamak için çalışacağız.

-Kuruca Restaurant ve Dinlenme Tesisleri Bireysel olarak olarak benim gözükse de bu bölgemizin ve hemşehrilerimizin her an ve şartlarda emrine amadedir.

Bütün dostlarımız burada bir evleri olduğunu akıllarından çıkarmasınlar. Bütün dost ve hemşehrilerimizi tesisimize bekliyoruz " dedi.

Hemşehrimiz Osman Ertürk'e bu hamlesinden dolayı teşekkür ediyor, hayırlı iş  ve bol kazanç diliyoruz.

 

Son Güncelleme: Perşembe, 06 Haziran 2013 15:25
 

Yaylamız - Köyümüz