Dernek feshedilecek mi ?
Hilmi Özyürek tarafından yazıldı.   
Salı, 31 Aralık 2013 12:45

Güzel amaçlarla kurulan ve yararlı hizmetlerde bulunan ve bulunmaya devam eden Güneycik Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği (Güneycik-Der) ne yazık ki ilgisizlikten dolayı olağanüstü genel kurulunu yapamadı.

 

 

Güzel amaçlarla kurulan ve yararlı hizmetlerde bulunan ve bulunmaya devam eden Güneycik Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği (Güneycik-Der) ne yazık ki ilgisizlikten dolayı 29 Aralık 2013 Pazar günü saat 13.00'te köyümüz sosyal tesislerinde yapılması planlanan olağanüstü genel kurulunu yapamadı.

Derneğimiz SMS sistemi , web sitemiz ve sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki grubumuz güneycik te 15 gün öncesinden ilan edilmesine rağmen belirtilen gün ve saatte yapılacak toplantıya ne yazık ki çok az sayıda katılım oldu. Bunun üzerine bir tutanakla daha önce ilan edildiği üzere toplantının bir hafta sonrasında 5 Ocak 2013 Pazar günü saat 13.00 'te yine köyümüz sosyal tesilerinde yapılması kararlaştırıldı.

Eğer yine yeterli katılım sağlanmazsa derneğin feshedilmesi gündeme gelebilir. Bu sebeple üye olan ya da  olmayan;  köyünü seven tüm hemşehrilerimizin  pazar günü yapılacak toplantıya katılımları önem arzetmektedir.

Haydi Güneycikli...!

Son Güncelleme: Salı, 31 Aralık 2013 13:16
 

Yaylamız - Köyümüz