Dernek 2014 genel kurulu yapılabildi...
Hilmi Özyürek tarafından yazıldı.   
Pazartesi, 06 Ocak 2014 00:11

29 Aralık 2013 günü yeterli katılım sağlanamadığı için yapılamayan derneğimiz genel kurulu bu hafta ne yazık ki yine az sayıda bir katılımla yapılabildi.

 

Geçtiğimiz hafta sonu yeterli katılım olmadığı için yapılamayan derneğimizin genel kurulu 5 ocak 2014 Pazar günü köyümüz sosyal tesislerinde az sayıda katılımla yapıldı.

Öğle saatlerinde köyünü seven ve sivil toplum örgütlerinin gününe ve önemine  inanan bir avuç Güneycikli (23 kişi ) köyümüz sosyal tesislerinde toplandı.  Dernek başkan vekili avukat Hasan uğur'un yaptığı açılış konuşmasının ardından divan kurulu seçimi yapıldı. Divan kurulu başkanlığına eski dönem dernek başkanımız emekli öğretmen İbrahim Güney , üyeliklere Hilmi Özyürek ve Avni Osman Arslan seçildi. Yönetim kurulu , Denetim kurulu, Bütçe ve bilançonun görüşülüp oylanmasının ardından derneğin feshedilmemesi adına yeni bir yönetim kurulu oluşturulmasına karar verildi. Buna göre;

Yönetim kurulu asil  üyeliklerine : Mustafa Erol , Hüseyin Keleş , İbrahim Yılmaz , Ali Nazmi Yüksel , Avni Osman Arslan

Yönetim kurulu yedek üyeliklerine : Ahmet Bulut , Atilla Duran , Ahmet Kartal , Osman Özgür Bulut , Mehmet Yılmaz

Denetim  kurulu asil üyeliklerine : Selahattin Kara , Mehmet Akarsu , Erdal Bulut

Denetim  kurulu yedek üyeliklerine : Mahsuni Yüksel , Güzel Osman Yılmaz , Haluk Ramazan Kara  oybirliği ile seçildiler.

Dilek ve temenniler bölümüne geçildi.  Herhangi bir görüş bildiren olmadı.  resmi prosedürün tamamlanmasının ardından toplantı sona erdi.

Yeni seçilen üyelerin kendi arasında önümüzdeki günlerde bir görev dağılımı yapması bekleniyor.

Hayırlı olsun.

 

Son Güncelleme: Pazartesi, 06 Ocak 2014 00:47
 

Yaylamız - Köyümüz