Tuğçe Melek oldu
Hilmi Özyürek tarafından yazıldı.   
Salı, 26 Ağustos 2014 12:42

Merhum komutan Mustafa - Gönül Bulut çiftini melek kızları Tuğçe 24 Ağustos 2014 Pazar günü aniden rahatsızlanarak kaldırıldığı hastanede vefat etti.

 

Merhum komutan Mustafa - Gönül Bulut çiftinin epilepsi hastası melek kızları 1990 doğumlu Tuğçe 24 Ağustos 2014 Pazar günü 24 yaşında aniden rahatsızlanarak kaldırıldığı hastanede vefat etti.

Güzel Tuğçe'nin naaşı aynı gün ikindi namazını müteakiben köyümüze getirilerek onu çok seven babasının yanına sevenlerinin gözyaşları eşliğinde defnedildi. Tam bir hafta öncesinde Ablasının  düğününde şen - şakrak gördüğümüz Tuğçe'nin ani vefatı sevenlerini derin üzüntüye boğdu.

Tuğçe son yolculuğuna kalabalık bir cemaat tarafından uğurlandı. Cenaze törenine hemşehrilerimiz , Merhum babasının dostları , ailenin sevenlerinden oluşan kalabalık bir topluluk iştirak etti. Öte yandan merhum komutanımız Mustafa Bulut'un emekliliğinden sonra il yöneticisi olarak siyaset yaptığı Milliyetçi Hareket partisi de il başkanı düzeyinde cenaze törenine katılarak vefalarını gösterdiler.

Melek Tuğçe'ye Allah'tan rahmet , sevenlerine ve ailesine başsağlığı dileriz.

Mekanı cennet olsun.

 

Yaylamız - Köyümüz