Uğur ailesini mutlu günü...
Hilmi Özyürek tarafından yazıldı.   
Salı, 10 Şubat 2015 01:28

 

Derneğimiz eski başkanlarından Meryem – Ahmet Uğur çiftinin oğulları Kürşad ; Yasemin Ataoğlu ile hayatını birleştirdi.

Alanya’da ikamet eden hemşehrilerimizden emekli eğitimci ve bürokrat , derneğimiz eski başkanlarından Meryem – Ahmet Uğur çiftinin oğulları Kürşad ; Yasemin Ataoğlu ile 5 Şubat 2015 günü yapılan muhteşem bir düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler.
2 Şubat 2015 Pazartesi günü akşamında  Alanya öğretmen evi salonunda yapılan kına gecesinin ardından, 5 şubat 2015 Perşembe günü kız evinde ve oğlan evinde öğle vakti yemek ikramında bulunuldu.
5 Şubat 2015 Perşembe günü akşamında Alanya Belediyesi Cikcilli düğün salonunu hınca hınç dolduran konukların yerini almasının ardından gelin ve damat salona alkışlar arasında girdiler. İlk dansın ve kısa eğlencenin ardından Nikah törenine geçildi. Kıyılan nikahın ardından konuklar; muhteşem orkestra eşliğinde sanatçı Seçil’in söylediği şarkılar ve türküler eşliğinde yeni evlileri sahnede bir an olsun yalnız bırakmadılar. Düğün töreni pasta kesimi , geleneksel takı töreninin ardından  gelin hanımın akrabalarının çektiği beğeniyle izlenen halaylar ve  tüm konukların oyunları ile gecenin geç saatlerine kadar devam etti.
Yeni evlenen çiftlere ömür boyu saadetler dileriz.
Allah bir yastıkta kocatsın...!

 

 

 

Son Güncelleme: Salı, 10 Şubat 2015 01:38
 

Yaylamız - Köyümüz