Neler Yeni? PDF e-Posta
Administrator tarafından yazıldı.   

Güneycik Köyü'nün yenilenen web sitesine hoş geldiniz. Önceki sürümlerimizden tamamen farklı, yepyeni bir site tasarladık. Siz sevgili dostlarımızdan gelen talepleri, elimizden geldiği kadarıyla yeni sitemizde yerine getirmeye çalıştık. İşte yeni sitemizin yepyeni özellikleri...

  • Kullanıcı kaydı: Gelin, siz de sitemize üye olun. Haberlerden, duyurulardan, güncellemelerden anında haberdar olun.

  • Yazarlık: Dernek ve site yönetimine yapacağınız müracaatla siz de sitemizde yazar olabilirsiniz. İsterseniz gündemi değerlendiren yazılar yazın, isterseniz de hayata dair yazılar yayınlayın. (Makaleler basın ahlak kuralları çerçevesinde değerlendirildikten sonra yayınlanır. Yazılardaki görüşler yazarlarına aittir ve Güneycik-Der ve www.guneycik.com yönetimini bağlamaz.)

  • Süreklilik: Web sitemiz, birçok eklentiyi barındıracak alt yapıya sahiptir. Kısa bir süre sonra yeni özelikler sitemizde yer alacak. Ayrıca sizden gelecek talepler doğrultusunda yenilikler devam edecek.

  • Daha hızlı yükleme: Sayfaların görüntülenmesi artık çok daha hızlıi.

  • Kimler sitede: Kullanıcı adınız ve şifrenizle siteye girdiğinizde o an sitede olan diğer üyeleri görebilme. (Kayıtsız kullanıcılar “Konuk/Misafir” olarak görünür)

 

Yaylamız - Köyümüz