Kartal ailesinin mutlu günü...
Hilmi Özyürek tarafından yazıldı.   
Salı, 27 Ekim 2015 23:20

 

Serik’te ikamet eden hemşehrimiz Nazife – Mehmet Kartal (Boyacı Mehmet) çiftinin oğulları Mustafa, Ayşe hanımla hayatını birleştirdi.

not: teknik nedenlerden dolayı fotoğraflar yüklenememiştir. en kısa sürede yüklenecektir.

Serik’te ikamet eden hemşehrimiz Nazife – Mehmet Kartal çiftinin Ormancılık ve orman ürünleri mezunu oğulları Mustafa,11 Ekim 2015 günü Serik Karalar düğün salonunda yapılan düğünle Serik’te ikamet eden Ayşe hanımla hayatını birleştirdi.

10 Ekim 2015 Cumartesi günü kız evinde yapılan kına gecesinin ardından, 11 Ekim 2015 Pazar günü ikindi vakti oğlan evi önünde konuklara yemek ikramında bulunuldu. Yemek ikramı sonrasında topluca düğün salonuna geçildi. Gelin ve damadın solana gelmesi , ilk dans, nikah kıyılması, yöresel oyunlar , pasta kesimi ve takı merasimi ile düğün töreni gecenin geç saatlerine kadar devam etti.
Yeni evli çiftlere ömür boyu saadetler dileriz.
Allah bir yastıkta kocatsın.

NOT: Bu haber yayına hazırlanıp teknik nedenler dolayı siteye yüklenememişken Mehmet Abinin vefat haberini aldık. Yayınlama konusunda bir tereddüt etsemde sonuçta yükleme kararı aldım. Devam eden bir hayat var. Sanırım kendiside bu mutlu günün haberini de görmekten mutlu olurdu. Eskilerin deyişiyle;      ‘ ölende ister, kalanda...’

 

Son Güncelleme: Çarşamba, 28 Ekim 2015 11:47
 

Yaylamız - Köyümüz