Maradona ve ailesinin acı günü
Hilmi Özyürek tarafından yazıldı.   
Pazartesi, 09 Kasım 2015 01:37

Manavgat’ta ikamet eden hemşerimiz Monika – Selahattin Kara çiftinin oğulları Kemal; 8 Kasım 2015 Cumartesi gecesinin ilk saatlerinde Manavgat çevre yolunda geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

Manavgat’ta ikamet eden hemşerimiz Monika – Selahattin Kara ( Maradona ) çiftinin büyük oğulları Kemal; 8 Kasım 2015 Cumartesi gecesinin ilk saatlerinde Manavgat çevre yolu – Otogar kavşağında arkadaşının düğününden eve dönerken geçirdiği trafik kazasında gençliğini baharında henüz 24 yaşında hayatını kaybetti.

Son zamanlarda ardı ardına gelen ve bizleri üzüntüye boğan ölüm haberlerine,  hep gülen yüzü ile aklımızda kalan genç kardeşimiz Kemal’in trafik kazası sonucu vefatı eklendi. 2015 Mart ayından beri eniştelerimizle birlikte köyümüzden çoğunluğu genç yaşta olmak üzere 10 kişi vefat etti.Ruhları şad , mekanları cennet olsun.

Aldığımız son vefat haberi ile bizleri derin üzüntüye boğan Genç kardeşimiz Kemal , Turizm - otelcilik üzerine eğitimini tamamladıktan sonra, yurt içinde sektörün başta gelen otellerinde , yurt dışında da Amerika Birleşik Devletlerinde çalışmıştı. Askerlik görevini tamamlamak üzere yurda dönen yakışklı , gülen yüzlü genç adam Kemal son zamanlarda artan terör olayları nedeniyle karar değiştirmiş ve Beykent Üniversitesine yüksek lisans için kayıt yaptırmıştı.

Kemal Kara’nın cenazesi 8 Kasım 2015 öğleden sonra köyümüze getirildi ve İkindi namazını müteakiben köyümüz mezarlığında arkadaşlarının, ailesinin, ailesinin dost ve akrabalarının, annesinin arkadaşları ve Almanya’dan gelen akrabalarının ve de hemşerilerimizin katıldığı kalabalık bir uğurlama töreniyle gözyaşları ve dualarla defnedildi.

Başta Maradona Selahattin abi olmak üzere tüm ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz.

Ruhun şad, mekanın cennet olsun güzel çocuk…

 

Son Güncelleme: Pazartesi, 09 Kasım 2015 01:42
 

Yaylamız - Köyümüz